90 000 €
461 €/m²
Property 35818 photo 1
Property 35818 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od grada: 3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 26 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 195 kv.m. na Halkidikiju.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja.

Za prodaju
130 000 € 260 €/m²
  • Kod objekta 58988
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
80 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 43633
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
130 000 € 49 €/m²
  • Kod objekta 61856
  • Kvadratura 2650 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Preporučujemo Za prodaju
75 000 € 119 €/m²
  • Kod objekta 60490
  • Kvadratura 630 m²
  • Udaljenost od mora 26000 m
Za prodaju
85 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 64449
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
80 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 39853
  • Kvadratura 4063 m²
  • Udaljenost od mora 7200 m
Za prodaju
130 000 € 260 €/m²
  • Kod objekta 58989
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
110 000 € 48 €/m²
  • Kod objekta 33361
  • Kvadratura 2250 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
90 000 € 430 €/m²
  • Kod objekta 35819
  • Kvadratura 209 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
120 000 € 258 €/m²
  • Kod objekta 35497
  • Kvadratura 465 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m

Prijava za Newsletter