80 000 €
160 €/m²
Property 35724 photo 1
Property 35724 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 35
  • Udaljeno od mora: 400 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 500 kv.m. na Halkidikiju.Састоји се у оквиру плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 175 kv.m.

Za prodaju
90 000 € 461 €/m²
  • Kod objekta 35818
  • Kvadratura 195 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
90 000 € 430 €/m²
  • Kod objekta 35819
  • Kvadratura 209 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
110 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 43634
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
65 000 € 107 €/m²
  • Kod objekta 65834
  • Kvadratura 605 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
110 000 € 15 €/m²
  • Kod objekta 34627
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
100 000 € 287 €/m²
  • Kod objekta 48300
  • Kvadratura 348 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
65 000 € 7 €/m²
  • Kod objekta 8477
  • Kvadratura 8400 m²
  • Udaljenost od mora 2600 m
Za prodaju
110 000 € 117 €/m²
  • Kod objekta 49319
  • Kvadratura 940 m²
  • Udaljenost od mora 1100 m
Za prodaju
70 000 € 63 €/m²
  • Kod objekta 31092
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
85 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 34332
  • Kvadratura 1900 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m

Prijava za Newsletter