Prodaja - Poslovni prostor 651 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
2 000 000 €
3072 €/m²
Property 35686 photo 1
Property 35686 photo 2
Property 35686 photo 3
Property 35686 photo 4
Property 35686 photo 5
  • Kod objekta 35686
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Poslovni prostor
  • Kvadratura 651 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 7 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava

Opis

Na prodaju poslovni prostor od 651 kv.m u Pafos. Poslovni prostor se sastoji od 0 sprata. Poslovni prostor Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, zajednički bazen, solarni bojler, klima uređaj, parking, baštu, grejanje, ostavu.

Za prodaju
2 500 000 € 1677 €/m²
  • Kod objekta 37607
  • Kvadratura 1490 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
2 150 000 € 3981 €/m²
  • Kod objekta 43875
  • Kvadratura 540 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
2 000 000 € 2534 €/m²
  • Kod objekta 45068
  • Kvadratura 789 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
2 200 000 € 12021 €/m²
  • Kod objekta 34239
  • Kvadratura 183 m²
  • Udaljenost od mora 40 m
Za prodaju
2 300 000 € 3538 €/m²
  • Kod objekta 26550
  • Kvadratura 650 m²
  • Udaljenost od mora 280 m
Za prodaju
1 636 800 € 7242 €/m²
  • Kod objekta 37592
  • Kvadratura 226 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
2 500 000 €
  • Kod objekta 45504
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
2 000 000 € 1509 €/m²
  • Kod objekta 38636
  • Kvadratura 1325 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
2 411 640 € 11012 €/m²
  • Kod objekta 52416
  • Kvadratura 219 m²
  • Udaljenost od mora 100 m

Prijava za Newsletter