600 000 €
1153 €/m²
Property 35500 photo 1

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 2,2
  • Udaljeno od mora: 9000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 34 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 520 kv.m. u Atini. Sa mogućnošću izgradnje do 1144 kv.m.

Za prodaju
750 000 € 2279 €/m²
  • Kod objekta 5936
  • Kvadratura 329 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
490 000 € 638 €/m²
  • Kod objekta 62906
  • Kvadratura 768 m²
  • Udaljenost od mora 480 m
Za prodaju
500 000 € 520 €/m²
  • Kod objekta 46661
  • Kvadratura 960 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
650 000 € 1070 €/m²
  • Kod objekta 48584
  • Kvadratura 607 m²
  • Udaljenost od mora 25000 m
Za prodaju
880 000 € 811 €/m²
  • Kod objekta 14448
  • Kvadratura 1085 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
510 000 € 2015 €/m²
  • Kod objekta 57347
  • Kvadratura 253 m²
  • Udaljenost od mora 5600 m
Za prodaju
600 000 € 520 000 € 1428 €/m²
  • Kod objekta 49447
  • Kvadratura 364 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
800 000 € 2279 €/m²
  • Kod objekta 49573
  • Kvadratura 351 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
640 000 € 1833 €/m²
  • Kod objekta 63596
  • Kvadratura 349 m²
  • Udaljenost od mora 2900 m
Za prodaju
535 000 € 652 €/m²
  • Kod objekta 34164
  • Kvadratura 820 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m

Prijava za Newsletter