Prodaja - Zemljište 465 m² na Halkidikiju

Grčka Makedonija Halkidiki Poligiros
90 000 €
193 €/m²
Property 35494 photo 1
Property 35494 photo 2
Property 35494 photo 3

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,6
  • Udaljeno od mora: 14000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 43 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 465 kv.m. na Halkidikiju.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 279 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
130 000 € 279 €/m²
  • Kod objekta 35496
  • Kvadratura 465 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m
Za prodaju
80 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 43633
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
90 000 € 193 €/m²
  • Kod objekta 35494
  • Kvadratura 465 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m
Za prodaju
80 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 39853
  • Kvadratura 4063 m²
  • Udaljenost od mora 7200 m
Za prodaju
120 000 € 258 €/m²
  • Kod objekta 35497
  • Kvadratura 465 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m
Za prodaju
125 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 39849
  • Kvadratura 4946 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
95 000 € 105 €/m²
  • Kod objekta 63509
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 80 m
Za prodaju
110 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 5434
  • Kvadratura 1320 m²
  • Udaljenost od mora 25000 m
Za prodaju
130 000 € 49 €/m²
  • Kod objekta 61856
  • Kvadratura 2650 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
80 000 € 160 €/m²
  • Kod objekta 35724
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 400 m

Prijava za Newsletter