Prodaja - Poslovni prostor 127 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Centar Atina - centar - centar
127 000 €
1000 €/m²
Property 35181 photo 1
Property 35181 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 9500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 36 km

Opis

Na prodaju poslovni prostor od 127 kv.m u Atini. Poslovni prostor se sastoji od 0 sprata. Poslovni prostor Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, baštu.

Za prodaju
180 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 10289
  • Kvadratura 180 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
127 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 35181
  • Kvadratura 127 m²
  • Udaljenost od mora 9500 m
Za prodaju
112 000 € 896 €/m²
  • Kod objekta 63719
  • Kvadratura 125 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
110 000 € 1466 €/m²
  • Kod objekta 14439
  • Kvadratura 75 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
177 000 € 1023 €/m²
  • Kod objekta 51783
  • Kvadratura 173 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
121 000 € 1440 €/m²
  • Kod objekta 4623
  • Kvadratura 84 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
115 000 € 1210 €/m²
  • Kod objekta 6345
  • Kvadratura 95 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
170 000 € 1307 €/m²
  • Kod objekta 50599
  • Kvadratura 130 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m

Prijava za Newsletter