1 300 000 €
2889 €/m²
Property 35090 photo 1
Property 35090 photo 2

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 1994
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 29 km

Sadržaj

  • Kamin

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 450 kv.m na Atici. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, WC. na drugom sprat se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila. Vila Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, baštu, roštilj, grejanje.

Za prodaju
1 450 000 € 2735 €/m²
  • Kod objekta 60523
  • Kvadratura 530 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 300 000 € 3714 €/m²
  • Kod objekta 14434
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 15
Za prodaju
1 500 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 36662
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 30753
  • Kvadratura 335 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 200 000 € 4095 €/m²
  • Kod objekta 63185
  • Kvadratura 293 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 800 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 12116
  • Kvadratura 450 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 050 000 € 3025 €/m²
  • Kod objekta 63960
  • Kvadratura 347 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
1 600 000 € 5333 €/m²
  • Kod objekta 40429
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter