350 000 €
2187 €/m²
Property 35049 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 7000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 35 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 160 kv.m. u Atini.

Za prodaju
450 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 21312
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
475 000 € 417 €/m²
  • Kod objekta 53072
  • Kvadratura 1139 m²
  • Udaljenost od mora 22000 m
Za prodaju
500 000 € 370 000 € 521 €/m²
  • Kod objekta 14562
  • Kvadratura 710 m²
  • Udaljenost od mora 33000 m
Za prodaju
400 000 € 1052 €/m²
  • Kod objekta 11174
  • Kvadratura 380 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
490 000 € 638 €/m²
  • Kod objekta 62906
  • Kvadratura 768 m²
  • Udaljenost od mora 480 m
Za prodaju
300 000 €
  • Kod objekta 3304
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
440 000 € 390 000 € 1250 €/m²
  • Kod objekta 45352
  • Kvadratura 312 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
400 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 57038
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 16000 m
Za prodaju
350 000 € 290 000 € 1342 €/m²
  • Kod objekta 38693
  • Kvadratura 216 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
460 000 € 707 €/m²
  • Kod objekta 56993
  • Kvadratura 650 m²
  • Udaljenost od mora 16800 m

Prijava za Newsletter