Prodaja - Zemljište 148000 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Sever Agios Stefanos
2 000 000 € 1 000 000 €
6 €/m²
Property 34904 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 15000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 23 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 148000 kv.m. u Atini.То је ван плана града.

Za prodaju
2 150 000 € 3456 €/m²
  • Kod objekta 63977
  • Kvadratura 622 m²
  • Udaljenost od mora 850 m
Za prodaju
1 650 000 € 1195 €/m²
  • Kod objekta 56794
  • Kvadratura 1380 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
2 200 000 € 2444 €/m²
  • Kod objekta 63600
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
2 000 000 € 1 000 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 34904
  • Kvadratura 148000 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 12904
  • Kvadratura 444 m²
  • Udaljenost od mora 6800 m
Za prodaju
1 720 000 € 4066 €/m²
  • Kod objekta 65923
  • Kvadratura 423 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
2 150 000 € 3307 €/m²
  • Kod objekta 63987
  • Kvadratura 650 m²
  • Udaljenost od mora 950 m

Prijava za Newsletter