Prodaja - Zemljište 7900 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa
100 000 €
12 €/m²
Property 34662 photo 1
Property 34662 photo 2
  • Kod objekta 34662
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Zemljište
  • Površina placa 7900 m²
  • Region Predgrađe Soluna
  • Mesto Solun - Predgrađa (Solun)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 10000 m
  • Udaljenost od grada: 3,5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 7900 kv.m. u predgrađu Soluna.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 250 kv.m.

Za prodaju
115 000 € 28 €/m²
  • Kod objekta 62126
  • Kvadratura 4100 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
100 000 € 23 €/m²
  • Kod objekta 7974
  • Kvadratura 4200 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
130 000 € 192 €/m²
  • Kod objekta 22250
  • Kvadratura 677 m²
  • Udaljenost od mora 1006 m
Za prodaju
82 000 € 159 €/m²
  • Kod objekta 62242
  • Kvadratura 513 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
90 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 36463
  • Kvadratura 6100 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
140 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 13922
  • Kvadratura 1680 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
130 000 € 23 €/m²
  • Kod objekta 33414
  • Kvadratura 5600 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
125 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 56324
  • Kvadratura 1561 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
110 000 € 342 €/m²
  • Kod objekta 57962
  • Kvadratura 321 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter