Prodaja - Zemljište 6000 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Oreokastro
350 000 €
58 €/m²
Property 34661 photo 1
Property 34661 photo 2
Property 34661 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 9000 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 22 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 6000 kv.m. u predgrađu Soluna.Полягає в процесі інтеграції у план міста. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 240 kv.m.

Za prodaju
460 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 34037
  • Kvadratura 18500 m²
  • Udaljenost od mora 6900 m
Za prodaju
290 000 € 16 €/m²
  • Kod objekta 42350
  • Kvadratura 18000 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
410 000 € 113 €/m²
  • Kod objekta 58448
  • Kvadratura 3600 m²
  • Udaljenost od mora 16 m
Za prodaju
300 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 13743
  • Kvadratura 8194 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
350 000 € 29 €/m²
  • Kod objekta 30715
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
500 000 € 79 €/m²
  • Kod objekta 42549
  • Kvadratura 6300 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
400 000 € 160 €/m²
  • Kod objekta 49960
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
495 000 € 374 €/m²
  • Kod objekta 56988
  • Kvadratura 1321 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
500 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 42501
  • Kvadratura 9500 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
370 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 30740
  • Kvadratura 16313 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m

Prijava za Newsletter