110 000 €
15 €/m²
Property 34627 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 600 m
  • Udaljenost od grada: 0,3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 37 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 7000 kv.m. na Halkidikiju. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m.

Za prodaju
110 000 € 117 €/m²
  • Kod objekta 49319
  • Kvadratura 940 m²
  • Udaljenost od mora 1100 m
Za prodaju
110 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 5434
  • Kvadratura 1320 m²
  • Udaljenost od mora 25000 m
Za prodaju
110 000 € 48 €/m²
  • Kod objekta 33361
  • Kvadratura 2250 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
130 000 € 279 €/m²
  • Kod objekta 35496
  • Kvadratura 465 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m
Za prodaju
130 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 57322
  • Kvadratura 3221 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
110 000 € 15 €/m²
  • Kod objekta 34627
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
130 000 € 260 €/m²
  • Kod objekta 58988
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
110 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 43634
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
150 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 39852
  • Kvadratura 4037 m²
  • Udaljenost od mora 7200 m
Za prodaju
90 000 € 430 €/m²
  • Kod objekta 35819
  • Kvadratura 209 m²
  • Udaljenost od mora 650 m

Prijava za Newsletter