Prodaja - Poslovni prostor 294 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
2 400 000 € 2 000 000 €
6803 €/m²
Property 34231 photo 1
Property 34231 photo 2
Property 34231 photo 3
Property 34231 photo 4
Property 34231 photo 5
  • Kod objekta 34231
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Poslovni prostor
  • Kvadratura 294 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Stanje: U izgradnji
  • Udaljeno od mora: 50 m
  • Udaljenost od aerodroma: 49 km

Opis

Na prodaju poslovni prostor od 294 kv.m u Limasol. Poslovni prostor se sastoji od 0 sprata. Poslovni prostor Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
2 150 000 € 3981 €/m²
  • Kod objekta 43875
  • Kvadratura 540 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
2 500 000 €
  • Kod objekta 45504
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
2 102 443 € 14205 €/m²
  • Kod objekta 36934
  • Kvadratura 148 m²
  • Udaljenost od mora 320 m
Za prodaju
2 411 640 € 11012 €/m²
  • Kod objekta 52416
  • Kvadratura 219 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
2 600 000 € 5427 €/m²
  • Kod objekta 49594
  • Kvadratura 479 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
2 500 000 € 1677 €/m²
  • Kod objekta 37607
  • Kvadratura 1490 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
3 038 500 € 1940 €/m²
  • Kod objekta 25563
  • Kvadratura 1566 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
2 500 000 € 2777 €/m²
  • Kod objekta 37375
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 1150 m
Za prodaju
3 300 000 € 3092 €/m²
  • Kod objekta 45479
  • Kvadratura 1067 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
2 200 000 € 12021 €/m²
  • Kod objekta 34239
  • Kvadratura 183 m²
  • Udaljenost od mora 40 m

Prijava za Newsletter