Prodaja - Zemljište 18500 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Termi Tagarades
460 000 €
24 €/m²
Property 34037 photo 1
Property 34037 photo 2

Detalji

  • Stanje: U izgradnji
  • Udaljeno od mora: 6900 m
  • Udaljenost od grada: 3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 6 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 18500 kv.m. u predgrađu Soluna.Полягає в процесі інтеграції у план міста. Na zemljištu: građevina.

Za prodaju
400 000 € 235 €/m²
  • Kod objekta 57971
  • Kvadratura 1700 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
380 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 57026
  • Kvadratura 11350 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
450 000 € 303 €/m²
  • Kod objekta 57091
  • Kvadratura 1483 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
385 000 € 275 €/m²
  • Kod objekta 19479
  • Kvadratura 1400 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
500 000 € 142 €/m²
  • Kod objekta 60961
  • Kvadratura 3520 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
460 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 34037
  • Kvadratura 18500 m²
  • Udaljenost od mora 6900 m
Za prodaju
420 000 € 76 €/m²
  • Kod objekta 62509
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
650 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 63301
  • Kvadratura 26607 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m

Prijava za Newsletter