Prodaja - Vila 150 m² u Agia Napa

Grčka Kipar Famagusta
540 000 €
3600 €/m²
Property 33796 photo 1
Property 33796 photo 2
Property 33796 photo 3
Property 33796 photo 4
Property 33796 photo 5
Property 33796 photo 6
Property 33796 photo 7
Property 33796 photo 8
Property 33796 photo 9
  • Kod objekta 33796
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 150 m²
  • Površina placa 400 m²
  • Region Agia Napa
  • Mesto Famagusta (Kipar)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 4
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 35 km

Sadržaj

  • Ostava

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 150 kv.m u Agia Napa. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, baštu, grejanje, ostavu.

Za prodaju
480 000 € 2637 €/m²
  • Kod objekta 45398
  • Kvadratura 182 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
800 000 € 2580 €/m²
  • Kod objekta 52359
  • Kvadratura 310 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
530 000 € 2366 €/m²
  • Kod objekta 49189
  • Kvadratura 224 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
625 000 € 3720 €/m²
  • Kod objekta 45313
  • Kvadratura 168 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
600 000 € 2575 €/m²
  • Kod objekta 49185
  • Kvadratura 233 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
570 000 € 2384 €/m²
  • Kod objekta 52282
  • Kvadratura 239 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
800 000 € 2711 €/m²
  • Kod objekta 43242
  • Kvadratura 295 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
575 000 € 3571 €/m²
  • Kod objekta 49301
  • Kvadratura 161 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
650 000 € 3611 €/m²
  • Kod objekta 44827
  • Kvadratura 180 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
435 000 € 2164 €/m²
  • Kod objekta 51515
  • Kvadratura 201 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter