1 350 000 € 1 250 000 €
2404 €/m²
Property 33692 photo 1
Property 33692 photo 2
Property 33692 photo 3
Property 33692 photo 4
Property 33692 photo 5
Property 33692 photo 6
Property 33692 photo 7
Property 33692 photo 8
Property 33692 photo 9
Property 33692 photo 10
Property 33692 photo 11
Property 33692 photo 12
Property 33692 photo 13
Property 33692 photo 14
Property 33692 photo 15
Property 33692 photo 16
Property 33692 photo 17
Property 33692 photo 18
Property 33692 photo 19
Property 33692 photo 20
Property 33692 photo 21

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 2010
  • Broj soba: 8
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 4
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju 4-sprata vila od 520 kv.m na Atici. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, kupatila. na trećem spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, parking, baštu, travnjak, roštilj, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
1 800 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 12116
  • Kvadratura 450 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 300 000 € 3714 €/m²
  • Kod objekta 14434
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 15
Za prodaju
1 500 000 € 2205 €/m²
  • Kod objekta 62096
  • Kvadratura 680 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
1 100 000 € 4400 €/m²
  • Kod objekta 18361
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 000 000 € 4166 €/m²
  • Kod objekta 14290
  • Kvadratura 480 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
1 200 000 € 3108 €/m²
  • Kod objekta 24980
  • Kvadratura 386 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
1 450 000 € 2735 €/m²
  • Kod objekta 60523
  • Kvadratura 530 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter