Prodaja - Zgrada 1850 m² u Solunu

Grčka Solun Solun - Predgrađa Termi
Na upit
Property 33438 photo 1
Property 33438 photo 2
Property 33438 photo 3
Property 33438 photo 4
Property 33438 photo 5
Property 33438 photo 6
Property 33438 photo 7
Property 33438 photo 8
Property 33438 photo 9
Property 33438 photo 10
Property 33438 photo 11
Property 33438 photo 12
Property 33438 photo 13
Property 33438 photo 14
Property 33438 photo 15
Property 33438 photo 16
Property 33438 photo 17
Property 33438 photo 18
Property 33438 photo 19
Property 33438 photo 20
Property 33438 photo 21
Property 33438 photo 22
Property 33438 photo 23
Property 33438 photo 24
Property 33438 photo 25
Property 33438 photo 26
Property 33438 photo 27
Property 33438 photo 28
Property 33438 photo 29
Property 33438 photo 30
Property 33438 photo 31

Detalji

  • Godina izgradnje: 1982
  • Godina renoviranja: 2017
  • Udaljeno od mora: 1900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 2 km

Sadržaj

  • Podigni

Opis

Na prodaju zgrada od 1850 kv.m u Solunu. Zgrada se sastoji od 0 sprata. Zgrada Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.Poseduje i lift.

Za prodaju
2 500 000 € 4166 €/m²
  • Kod objekta 34451
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 550 m
Za prodaju
3 700 000 € 3 300 000 € 1031 €/m²
  • Kod objekta 32058
  • Kvadratura 3200 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
1 400 000 € 1 200 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 31452
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 30000 m
Za prodaju
1 300 000 € 1940 €/m²
  • Kod objekta 30801
  • Kvadratura 670 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
3 200 000 € 5517 €/m²
  • Kod objekta 10764
  • Kvadratura 580 m²
  • Udaljenost od mora 3400 m
Za prodaju
280 000 € 1018 €/m²
  • Kod objekta 57889
  • Kvadratura 275 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
450 000 € 397 €/m²
  • Kod objekta 43891
  • Kvadratura 1133 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
308 000 € 3242 €/m²
  • Kod objekta 59550
  • Kvadratura 95 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
1 800 000 € 1149 €/m²
  • Kod objekta 7548
  • Kvadratura 1566 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m

Prijava za Newsletter