Prodaja - Zemljište 740 m² na Halkidikiju

Grčka Makedonija Halkidiki Poligiros Olinthos
50 000 €
67 €/m²
Property 33210 photo 1
Property 33210 photo 2
Property 33210 photo 3
Property 33210 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 11000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 740 kv.m. na Halkidikiju.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 300 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
53 000 € 87 €/m²
  • Kod objekta 8141
  • Kvadratura 603 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
70 000 € 9 €/m²
  • Kod objekta 61304
  • Kvadratura 7440 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
55 000 € 94 €/m²
  • Kod objekta 57473
  • Kvadratura 580 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
50 000 € 31 €/m²
  • Kod objekta 60891
  • Kvadratura 1586 m²
  • Udaljenost od mora 18000 m
Za prodaju
45 000 € 15 €/m²
  • Kod objekta 22232
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
55 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 45230
  • Kvadratura 2200 m²
  • Udaljenost od mora 550 m
Za prodaju
64 000 € 5 €/m²
  • Kod objekta 56837
  • Kvadratura 10731 m²
  • Udaljenost od mora 2400 m
Za prodaju
69 000 € 62 €/m²
  • Kod objekta 48688
  • Kvadratura 1100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
55 000 € 157 €/m²
  • Kod objekta 54686
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
70 000 € 46 €/m²
  • Kod objekta 43631
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m

Prijava za Newsletter