65 000 €
94 €/m²
Property 33200 photo 1
Property 33200 photo 2
Property 33200 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 20000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 690 kv.m. u predgrađu Soluna.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 415 kv.m.

Za prodaju
90 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 62158
  • Kvadratura 4350 m²
  • Udaljenost od mora 2700 m
Za prodaju
55 000 € 45 €/m²
  • Kod objekta 56877
  • Kvadratura 1214 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
53 000 € 91 €/m²
  • Kod objekta 41706
  • Kvadratura 579 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
65 000 € 112 €/m²
  • Kod objekta 35077
  • Kvadratura 580 m²
  • Udaljenost od mora 16000 m
Za prodaju
90 000 € 731 €/m²
  • Kod objekta 59192
  • Kvadratura 123 m²
  • Udaljenost od mora 110 m
Za prodaju
85 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 56899
  • Kvadratura 12625 m²
  • Udaljenost od mora 35000 m

Prijava za Newsletter