Prodaja - Vila 184 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
372 000 €
2022 €/m²
Property 32960 photo 1
Property 32960 photo 2
Property 32960 photo 3
Property 32960 photo 4
  • Kod objekta 32960
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 184 m²
  • Površina placa 500 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 4
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 39 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 184 kv.m u Limasol. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, WC. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking.

Za prodaju
540 000 € 4153 €/m²
  • Kod objekta 38466
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
352 000 € 2461 €/m²
  • Kod objekta 23189
  • Kvadratura 143 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
499 000 € 2310 €/m²
  • Kod objekta 52356
  • Kvadratura 216 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
350 000 € 2258 €/m²
  • Kod objekta 32908
  • Kvadratura 155 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
466 140 € 2877 €/m²
  • Kod objekta 49312
  • Kvadratura 162 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
355 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 38736
  • Kvadratura 142 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
380 000 € 2375 €/m²
  • Kod objekta 45339
  • Kvadratura 160 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
550 000 € 2879 €/m²
  • Kod objekta 49202
  • Kvadratura 191 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
430 000 € 2457 €/m²
  • Kod objekta 44811
  • Kvadratura 175 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
399 000 € 1927 €/m²
  • Kod objekta 22915
  • Kvadratura 207 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter