Prodaja - Vila 155 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
350 000 €
2258 €/m²
Property 32908 photo 1
Property 32908 photo 2
Property 32908 photo 3
Property 32908 photo 4
Property 32908 photo 5
Property 32908 photo 6
Property 32908 photo 7
Property 32908 photo 8
Property 32908 photo 9
Property 32908 photo 10
Property 32908 photo 11
Property 32908 photo 12
Property 32908 photo 13
Property 32908 photo 14
Property 32908 photo 15
Property 32908 photo 16
Property 32908 photo 17
Property 32908 photo 18
Property 32908 photo 19
Property 32908 photo 20
Property 32908 photo 21
Property 32908 photo 22
  • Kod objekta 32908
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 155 m²
  • Površina placa 550 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2008
  • Broj soba: 4
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 4500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 155 kv.m u Limasol. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, tende, bazen, parking, baštu, grejanje, ostavu.

Za prodaju
420 000 € 3281 €/m²
  • Kod objekta 39310
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
493 500 € 3655 €/m²
  • Kod objekta 35672
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
430 000 € 2945 €/m²
  • Kod objekta 45103
  • Kvadratura 146 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
440 000 € 3098 €/m²
  • Kod objekta 49331
  • Kvadratura 142 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
425 000 € 2414 €/m²
  • Kod objekta 49367
  • Kvadratura 176 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
477 000 € 2981 €/m²
  • Kod objekta 44300
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
380 000 € 2375 €/m²
  • Kod objekta 45339
  • Kvadratura 160 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
350 000 € 2258 €/m²
  • Kod objekta 32908
  • Kvadratura 155 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
430 000 € 2457 €/m²
  • Kod objekta 44811
  • Kvadratura 175 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter