Prodaja - Zemljište 276 m² na Atici

Grčka Atika Ostatak Atika Megara Kineta
30 000 €
108 €/m²
Property 32861 photo 1
Property 32861 photo 2
Property 32861 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od grada: 16 km
  • Udaljenost od aerodroma: 46 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 276 kv.m. na Atici.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 50 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.

Za prodaju
40 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 14941
  • Kvadratura 704 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
37 000 € 74 €/m²
  • Kod objekta 13426
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
30 000 € 109 €/m²
  • Kod objekta 32862
  • Kvadratura 275 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
40 000 € 77 €/m²
  • Kod objekta 37907
  • Kvadratura 518 m²
  • Udaljenost od mora 5800 m
Za prodaju
30 000 € 108 €/m²
  • Kod objekta 32861
  • Kvadratura 276 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
42 000 € 120 €/m²
  • Kod objekta 14016
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
37 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 13430
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
40 000 € 29 €/m²
  • Kod objekta 43842
  • Kvadratura 1352 m²
  • Udaljenost od mora 1750 m
Za prodaju
35 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 13836
  • Kvadratura 870 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m

Prijava za Newsletter