Prodaja - Zemljište 2305 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Sever Agios Stefanos
400 000 €
173 €/m²
Property 32656 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 24000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 21 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2305 kv.m. u Atini.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m.

Za prodaju
450 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 21312
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
390 000 € 1585 €/m²
  • Kod objekta 26113
  • Kvadratura 246 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
500 000 € 520 €/m²
  • Kod objekta 46661
  • Kvadratura 960 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
440 000 € 390 000 € 1250 €/m²
  • Kod objekta 45352
  • Kvadratura 312 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
500 000 € 3401 €/m²
  • Kod objekta 6655
  • Kvadratura 147 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
460 000 € 1602 €/m²
  • Kod objekta 48674
  • Kvadratura 287 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
330 000 € 165 €/m²
  • Kod objekta 32655
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 24000 m
Za prodaju
590 000 € 1211 €/m²
  • Kod objekta 65696
  • Kvadratura 487 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
420 000 € 3021 €/m²
  • Kod objekta 49102
  • Kvadratura 139 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m
Za prodaju
535 000 € 652 €/m²
  • Kod objekta 34164
  • Kvadratura 820 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m

Prijava za Newsletter