Prodaja - Zemljište 2000 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Sever Agios Stefanos
330 000 €
165 €/m²
Property 32655 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 24000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 21 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2000 kv.m. u Atini.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m.

Za prodaju
320 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 37930
  • Kvadratura 320 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m
Za prodaju
420 000 € 1494 €/m²
  • Kod objekta 56996
  • Kvadratura 281 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
450 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 21312
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
300 000 € 548 €/m²
  • Kod objekta 62005
  • Kvadratura 547 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
350 000 € 2187 €/m²
  • Kod objekta 35049
  • Kvadratura 160 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
400 000 € 782 €/m²
  • Kod objekta 62004
  • Kvadratura 511 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
265 000 € 387 €/m²
  • Kod objekta 8291
  • Kvadratura 684 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
350 000 € 397 €/m²
  • Kod objekta 43646
  • Kvadratura 881 m²
  • Udaljenost od mora 16000 m
Za prodaju
475 000 € 417 €/m²
  • Kod objekta 53072
  • Kvadratura 1139 m²
  • Udaljenost od mora 22000 m
Za prodaju
440 000 € 2268 €/m²
  • Kod objekta 60631
  • Kvadratura 194 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter