Prodaja - Zemljište 6250 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Termi Tagarades
320 000 €
51 €/m²
Property 32541 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 10000 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 5 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 6250 kv.m. u predgrađu Soluna. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 250 kv.m.

Za prodaju
320 000 € 177 €/m²
  • Kod objekta 36149
  • Kvadratura 1800 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
320 000 € 48 €/m²
  • Kod objekta 14063
  • Kvadratura 6600 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
410 000 € 113 €/m²
  • Kod objekta 58448
  • Kvadratura 3600 m²
  • Udaljenost od mora 16 m
Za prodaju
300 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 60736
  • Kvadratura 11258 m²
  • Udaljenost od mora 5200 m
Za prodaju
400 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 47487
  • Kvadratura 7320 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
450 000 € 529 €/m²
  • Kod objekta 63475
  • Kvadratura 850 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
320 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 53251
  • Kvadratura 14000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
320 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 62844
  • Kvadratura 7311 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
420 000 € 93 €/m²
  • Kod objekta 66086
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m

Prijava za Newsletter