Prodaja - Vila 135 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
330 000 €
2444 €/m²
Property 32373 photo 1
Property 32373 photo 2
Property 32373 photo 3
Property 32373 photo 4
Property 32373 photo 5
Property 32373 photo 6
Property 32373 photo 7
  • Kod objekta 32373
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 135 m²
  • Površina placa 428 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 4
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 3600 m
  • Udaljenost od grada: 10 km
  • Udaljenost od aerodroma: 14 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 135 kv.m u Pafos. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking.

Za prodaju
435 000 € 2132 €/m²
  • Kod objekta 51519
  • Kvadratura 204 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
330 000 € 2444 €/m²
  • Kod objekta 32373
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
450 000 € 2556 €/m²
  • Kod objekta 52306
  • Kvadratura 176 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
390 000 € 2131 €/m²
  • Kod objekta 42117
  • Kvadratura 183 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
439 320 € 3160 €/m²
  • Kod objekta 45612
  • Kvadratura 139 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
340 000 € 2023 €/m²
  • Kod objekta 49191
  • Kvadratura 168 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
345 000 € 2300 €/m²
  • Kod objekta 44179
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
350 000 € 1038 €/m²
  • Kod objekta 45213
  • Kvadratura 337 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
410 000 € 2411 €/m²
  • Kod objekta 49365
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
369 000 € 2527 €/m²
  • Kod objekta 22686
  • Kvadratura 146 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter