Prodaja - Zemljište 500 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Vasilika Souroti
105 000 € 75 000 €
150 €/m²
Property 32007 photo 1
Property 32007 photo 2
Property 32007 photo 3
Property 32007 photo 4
Property 32007 photo 5
Property 32007 photo 6

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,5
  • Udaljeno od mora: 16 m
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 500 kv.m. u predgrađu Soluna.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 250 kv.m.

Za prodaju
110 000 € 31 €/m²
  • Kod objekta 42926
  • Kvadratura 3450 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
90 000 € 731 €/m²
  • Kod objekta 59192
  • Kvadratura 123 m²
  • Udaljenost od mora 110 m
Za prodaju
100 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 34662
  • Kvadratura 7900 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
110 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 52283
  • Kvadratura 4083 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
98 000 € 115 €/m²
  • Kod objekta 53092
  • Kvadratura 850 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
128 000 € 204 €/m²
  • Kod objekta 56259
  • Kvadratura 626 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
150 000 € 31 €/m²
  • Kod objekta 49429
  • Kvadratura 4800 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
100 000 € 16 €/m²
  • Kod objekta 57424
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
85 000 € 103 €/m²
  • Kod objekta 56394
  • Kvadratura 825 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m

Prijava za Newsletter