270 000 € 220 000 €
1000 €/m²
Property 31793 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 10000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 35 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 220 kv.m. u Atini.Састоји се у оквиру плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole.

Za prodaju
235 000 € 1556 €/m²
  • Kod objekta 44214
  • Kvadratura 151 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
400 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 57038
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 16000 m
Za prodaju
246 000 € 1430 €/m²
  • Kod objekta 12355
  • Kvadratura 172 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
350 000 € 397 €/m²
  • Kod objekta 43646
  • Kvadratura 881 m²
  • Udaljenost od mora 16000 m
Za prodaju
260 000 € 553 €/m²
  • Kod objekta 38716
  • Kvadratura 470 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
260 000 €
  • Kod objekta 3306
  • Kvadratura 0 m²
Za prodaju
320 000 € 1391 €/m²
  • Kod objekta 20318
  • Kvadratura 230 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
260 000 € 2080 €/m²
  • Kod objekta 21242
  • Kvadratura 125 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
260 000 € 634 €/m²
  • Kod objekta 52117
  • Kvadratura 410 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m

Prijava za Newsletter