Prodaja - Zemljište 1100 m² na Halkidikiju

Grčka Makedonija Halkidiki Nea Propontida Sozopoli
70 000 €
63 €/m²
Property 31092 photo 1
Property 31092 photo 2
Property 31092 photo 3
Property 31092 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 450 m
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1100 kv.m. na Halkidikiju. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 130 kv.m.

Slične ponude

Preporučujemo Za prodaju
70 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 60542
  • Kvadratura 11500 m²
  • Udaljenost od mora 8600 m
Za prodaju
80 000 € 160 €/m²
  • Kod objekta 35724
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
80 000 € 72 €/m²
  • Kod objekta 10110
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
65 000 € 107 €/m²
  • Kod objekta 65834
  • Kvadratura 605 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Preporučujemo Za prodaju
70 000 € 2 €/m²
  • Kod objekta 12048
  • Kvadratura 32000 m²
  • Udaljenost od mora 32500 m
Za prodaju
65 000 € 7 €/m²
  • Kod objekta 8477
  • Kvadratura 8400 m²
  • Udaljenost od mora 2600 m
Za prodaju
80 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 43825
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
64 000 € 133 €/m²
  • Kod objekta 12346
  • Kvadratura 480 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
80 000 € 39 €/m²
  • Kod objekta 44756
  • Kvadratura 2025 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
80 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 39853
  • Kvadratura 4063 m²
  • Udaljenost od mora 7200 m

Prijava za Newsletter