Prodaja - Poslovni prostor 400 m² na Halkidikiju

Grčka Makedonija Halkidiki Nea Propontida Nea Moudania
Na upit
Property 31047 photo 1
Property 31047 photo 2
Property 31047 photo 3
Property 31047 photo 4
Property 31047 photo 5
Property 31047 photo 6
Property 31047 photo 7
Property 31047 photo 8
Property 31047 photo 9
Property 31047 photo 10
Property 31047 photo 11
Property 31047 photo 12
Property 31047 photo 13
Property 31047 photo 14
Property 31047 photo 15
Property 31047 photo 16
Property 31047 photo 17
Property 31047 photo 18

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 2012
  • Broj soba: 3
  • Spratnost: 4
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 39 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava

Opis

Na prodaju poslovni prostor od 400 kv.m na Halkidikiju. Poslovni prostor se sastoji od 4 sprata. Poslovni prostor Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, parking, ostavu.

Za prodaju
540 000 € 1125 €/m²
  • Kod objekta 49124
  • Kvadratura 480 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
440 000 € 1333 €/m²
  • Kod objekta 23617
  • Kvadratura 330 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
420 000 € 1179 €/m²
  • Kod objekta 5580
  • Kvadratura 356 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
84 000 € 1680 €/m²
  • Kod objekta 9622
  • Kvadratura 50 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 8030
  • Kvadratura 600 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
680 000 € 647 €/m²
  • Kod objekta 26416
  • Kvadratura 1050 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
260 000 € 1793 €/m²
  • Kod objekta 32145
  • Kvadratura 145 m²
  • Udaljenost od mora 120 m
Za prodaju
270 000 € 450 €/m²
  • Kod objekta 15904
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
5 500 000 € 1328 €/m²
  • Kod objekta 39159
  • Kvadratura 4140 m²
  • Udaljenost od mora 15 m
Za prodaju
1 500 000 € 2586 €/m²
  • Kod objekta 30864
  • Kvadratura 580 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m

Prijava za Newsletter