Property 30753 photo 1
Property 30753 photo 2
Property 30753 photo 3
Property 30753 photo 4
Property 30753 photo 5
Property 30753 photo 6
Property 30753 photo 7
Property 30753 photo 8
Property 30753 photo 9
Property 30753 photo 10

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2005
  • Godina renoviranja: 2017
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 90 m
  • Udaljenost od aerodroma: 57 km

Sadržaj

  • Bazen
  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 335 kv.m na Atici. na prizemlju se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, WC. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, travnjak, roštilj, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 000 000 € 2173 €/m²
  • Kod objekta 29503
  • Kvadratura 460 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 800 000 € 2250 €/m²
  • Kod objekta 14468
  • Kvadratura 800 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
630 000 € 1363 €/m²
  • Kod objekta 65803
  • Kvadratura 462 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
1 450 000 € 2735 €/m²
  • Kod objekta 60523
  • Kvadratura 530 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
4 410 000 € 5727 €/m²
  • Kod objekta 18427
  • Kvadratura 770 m²
  • Broj soba 14
Za prodaju
1 500 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 36662
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
2 620 000 € 4366 €/m²
  • Kod objekta 6181
  • Kvadratura 600 m²
  • Broj soba 9

Prijava za Newsletter