Prodaja - Zemljište 16313 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Bilten Plagiari
370 000 €
22 €/m²
Property 30740 photo 1
Property 30740 photo 2
Property 30740 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 10000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 4 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 16313 kv.m. u predgrađu Soluna.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 440 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
300 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 13743
  • Kvadratura 8194 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
350 000 € 368 €/m²
  • Kod objekta 59576
  • Kvadratura 949 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
400 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 47487
  • Kvadratura 7320 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
385 000 € 275 €/m²
  • Kod objekta 19479
  • Kvadratura 1400 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
370 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 30740
  • Kvadratura 16313 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
450 000 € 303 €/m²
  • Kod objekta 57091
  • Kvadratura 1483 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
450 000 € 529 €/m²
  • Kod objekta 63475
  • Kvadratura 850 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
300 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 22040
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
350 000 € 29 €/m²
  • Kod objekta 30715
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m

Prijava za Newsletter