Prodaja - Zemljište 12000 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Bilten Plagiari
350 000 €
29 €/m²
Property 30715 photo 1
Property 30715 photo 2
Property 30715 photo 3
Property 30715 photo 4
Property 30715 photo 5
Property 30715 photo 6
Property 30715 photo 7

Detalji

  • Udaljeno od mora: 4500 m
  • Udaljenost od grada: 4 km
  • Udaljenost od aerodroma: 3 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 12000 kv.m. u predgrađu Soluna. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
450 000 € 303 €/m²
  • Kod objekta 57091
  • Kvadratura 1483 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
500 000 € 142 €/m²
  • Kod objekta 60961
  • Kvadratura 3520 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
420 000 € 76 €/m²
  • Kod objekta 62509
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
300 000 € 71 €/m²
  • Kod objekta 59573
  • Kvadratura 4182 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
300 000 € 63 €/m²
  • Kod objekta 56396
  • Kvadratura 4700 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
290 000 € 16 €/m²
  • Kod objekta 42350
  • Kvadratura 18000 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
460 000 € 220 €/m²
  • Kod objekta 62244
  • Kvadratura 2084 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
400 000 € 160 €/m²
  • Kod objekta 49960
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
290 000 €
  • Kod objekta 2451
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 150 m

Prijava za Newsletter