Prodaja - Zemljište 12737 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Migdonija Liti
350 000 € 220 000 €
17 €/m²
Property 30712 photo 1
Property 30712 photo 2
Property 30712 photo 3
Property 30712 photo 4
Property 30712 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 20000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 26 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 12737 kv.m. u predgrađu Soluna. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 1293 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na grad.

Za prodaju
320 000 € 51 €/m²
  • Kod objekta 32541
  • Kvadratura 6250 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
450 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 58014
  • Kvadratura 6596 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
330 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 29419
  • Kvadratura 9160 m²
  • Udaljenost od mora 4800 m
Za prodaju
300 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 60736
  • Kvadratura 11258 m²
  • Udaljenost od mora 5200 m
Za prodaju
410 000 € 113 €/m²
  • Kod objekta 58448
  • Kvadratura 3600 m²
  • Udaljenost od mora 16 m
Za prodaju
290 000 €
  • Kod objekta 2451
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
420 000 € 105 €/m²
  • Kod objekta 41761
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
500 000 € 79 €/m²
  • Kod objekta 42549
  • Kvadratura 6300 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
300 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 22040
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m

Prijava za Newsletter