Prodaja - Zemljište 2091 m² u Atini

Grčka Atika Ostatak Atika OMILjENO
190 000 €
90 €/m²
Property 30610 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 26000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2091 kv.m. u Atini. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na grad.

Za prodaju
260 000 € 634 €/m²
  • Kod objekta 52117
  • Kvadratura 410 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
190 000 € 90 €/m²
  • Kod objekta 30610
  • Kvadratura 2091 m²
  • Udaljenost od mora 26000 m
Za prodaju
160 000 € 686 €/m²
  • Kod objekta 42712
  • Kvadratura 233 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
190 000 € 130 000 € 634 €/m²
  • Kod objekta 28597
  • Kvadratura 205 m²
  • Udaljenost od mora 21000 m
Za prodaju
246 000 € 1430 €/m²
  • Kod objekta 12355
  • Kvadratura 172 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
260 000 €
  • Kod objekta 3306
  • Kvadratura 0 m²
Za prodaju
175 000 € 1107 €/m²
  • Kod objekta 36687
  • Kvadratura 158 m²
  • Udaljenost od mora 8400 m
Za prodaju
185 000 € 1027 €/m²
  • Kod objekta 57166
  • Kvadratura 180 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
270 000 € 220 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 31793
  • Kvadratura 220 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m

Prijava za Newsletter