Prodaja - Vila 161 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
550 000 €
3416 €/m²
Property 30361 photo 1
Property 30361 photo 2
Property 30361 photo 3
Property 30361 photo 4
Property 30361 photo 5
Property 30361 photo 6
Property 30361 photo 7
Property 30361 photo 8
  • Kod objekta 30361
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 161 m²
  • Površina placa 270 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)
  • Broj soba 5

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 5
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 6500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Sadržaj

  • Ostava

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 161 kv.m u Pafos. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
800 000 € 2580 €/m²
  • Kod objekta 52359
  • Kvadratura 310 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
750 000 €
  • Kod objekta 35378
  • Kvadratura 0 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
547 000 € 2452 €/m²
  • Kod objekta 42233
  • Kvadratura 223 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
490 500 € 3503 €/m²
  • Kod objekta 46008
  • Kvadratura 140 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
520 000 € 3768 €/m²
  • Kod objekta 39114
  • Kvadratura 138 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
650 000 € 3611 €/m²
  • Kod objekta 44827
  • Kvadratura 180 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
525 000 € 2386 €/m²
  • Kod objekta 41961
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
540 000 € 2488 €/m²
  • Kod objekta 45435
  • Kvadratura 217 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
675 000 € 3648 €/m²
  • Kod objekta 41846
  • Kvadratura 185 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
740 000 € 3894 €/m²
  • Kod objekta 32813
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter