Prodaja - Poslovni prostor 157 m² na Halkidikiju

Grčka Makedonija Halkidiki Nea Propontida Nea Kallikrateia
500 000 €
3185 €/m²
Property 30084 photo 1
Property 30084 photo 2
Property 30084 photo 3
Property 30084 photo 4
Property 30084 photo 5
Property 30084 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 20 m
  • Udaljenost od aerodroma: 24 km

Opis

Na prodaju poslovni prostor od 157 kv.m na Halkidikiju. Poslovni prostor se sastoji od 0 sprata. Poslovni prostor Je Raspored enterijer.

Za prodaju
450 000 € 2250 €/m²
  • Kod objekta 45150
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
440 000 € 1333 €/m²
  • Kod objekta 23617
  • Kvadratura 330 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
680 000 € 647 €/m²
  • Kod objekta 26416
  • Kvadratura 1050 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
550 000 € 381 €/m²
  • Kod objekta 26115
  • Kvadratura 1440 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
420 000 € 1179 €/m²
  • Kod objekta 5580
  • Kvadratura 356 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 31047
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
500 000 € 3184 €/m²
  • Kod objekta 30084
  • Kvadratura 157 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
540 000 € 1125 €/m²
  • Kod objekta 49124
  • Kvadratura 480 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter