Prodaja - Zemljište 402 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Termi Nea Raidestos
130 000 €
323 €/m²
Property 29907 photo 1
Property 29907 photo 2
Property 29907 photo 3
Property 29907 photo 4
Property 29907 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 20000 m
  • Udaljenost od grada: 4 km
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 402 kv.m. u predgrađu Soluna.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 160 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.

Za prodaju
110 000 € 31 €/m²
  • Kod objekta 42926
  • Kvadratura 3450 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
130 000 € 191 €/m²
  • Kod objekta 13901
  • Kvadratura 678 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
190 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 46871
  • Kvadratura 4250 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
130 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 8518
  • Kvadratura 9300 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
180 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 8035
  • Kvadratura 4068 m²
  • Udaljenost od mora 17000 m
Za prodaju
130 000 € 260 €/m²
  • Kod objekta 28997
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 9500 m
Za prodaju
120 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 45425
  • Kvadratura 5880 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
175 000 € 300 €/m²
  • Kod objekta 59370
  • Kvadratura 583 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
150 000 € 619 €/m²
  • Kod objekta 57262
  • Kvadratura 242 m²
  • Udaljenost od mora 400 m

Prijava za Newsletter