300 000 €
4000 €/m²
Property 2954 photo 1
Property 2954 photo 2
Property 2954 photo 3
Property 2954 photo 4
Property 2954 photo 5
Property 2954 photo 6
Property 2954 photo 7
Property 2954 photo 8
Property 2954 photo 9
Property 2954 photo 10
Property 2954 photo 11
Property 2954 photo 12
Property 2954 photo 13
Property 2954 photo 14
Property 2954 photo 15
Property 2954 photo 16
Property 2954 photo 17
Property 2954 photo 18
Property 2954 photo 19
Property 2954 photo 20
Property 2954 photo 21
Property 2954 photo 22

Detalji

  • Godina izgradnje: 2020
  • Napomena o godini: на стадии строительства
  • Plaža: песчано-галечный
  • Broj soba: 3: 3 спальных комнаты, гостиная с кухней, санузел
  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Sadržaj

  • Parking
  • Pogled na more

Opis

Na prodaju 1-sprata kuća od 75 kv.m na Halkidikiju. Kuća Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, parking, travnjak.

Prodaje se vikendica u izgradnji, površine 70 m2 u odmaralištu na poluostrvu Halkidiki. Kuća je jednoetažna i obuhvata dve spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i kupatilo sa tuš kabinom. Uz kuću se nalazi parcela od 350 m2 sa travnjakom, na kojoj se nalazi ljetna kuhinja, ostava, kupatilo i roštilj.

Selo u kojem se nalazi vikendica je 30 minuta vožnje od Soluna, ima razvijenu turističku infrastrukturu i široku pješčanu i šljunčanu plažu.

Za prodaju
310 000 € 1823 €/m²
  • Kod objekta 61102
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
400 000 € 1951 €/m²
  • Kod objekta 26081
  • Kvadratura 205 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
295 000 € 1620 €/m²
  • Kod objekta 63947
  • Kvadratura 182 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
280 000 € 2800 €/m²
  • Kod objekta 45229
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
300 000 € 1764 €/m²
  • Kod objekta 59420
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
265 000 € 2572 €/m²
  • Kod objekta 22348
  • Kvadratura 103 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
280 000 € 800 €/m²
  • Kod objekta 63689
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
300 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 62978
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 1381 €/m²
  • Kod objekta 2533
  • Kvadratura 181 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter