Prodaja - Vila 460 m² na Atici

Grčka Atika Atina - Istok Maratonas
1 000 000 €
2174 €/m²
Property 29503 photo 1
Property 29503 photo 2
Property 29503 photo 3
Property 29503 photo 4
Property 29503 photo 5
Property 29503 photo 6
Property 29503 photo 7
Property 29503 photo 8
Property 29503 photo 9
Property 29503 photo 10
Property 29503 photo 11
Property 29503 photo 12
Property 29503 photo 13
Property 29503 photo 14

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2012
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 2300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 24 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 460 kv.m na Atici. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, kupatila sa tuš kabinom. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i nameštaj, kamin, bazen, parking, baštu, roštilj, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
1 200 000 € 1714 €/m²
  • Kod objekta 4296
  • Kvadratura 700 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
905 000 € 4525 €/m²
  • Kod objekta 63973
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
950 000 € 3166 €/m²
  • Kod objekta 26411
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 30753
  • Kvadratura 335 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
830 000 € 4068 €/m²
  • Kod objekta 64733
  • Kvadratura 204 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 100 000 € 4400 €/m²
  • Kod objekta 18361
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 300 000 € 3714 €/m²
  • Kod objekta 14434
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 15

Prijava za Newsletter