Prodaja - Zemljište 9160 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Bilten Plagiari
330 000 €
36 €/m²
Property 29419 photo 1
Property 29419 photo 2
Property 29419 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 4800 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 4 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 9160 kv.m. u predgrađu Soluna.То је ван плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 292 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
350 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 34661
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
275 000 € 23 €/m²
  • Kod objekta 63303
  • Kvadratura 11570 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
300 000 € 71 €/m²
  • Kod objekta 59573
  • Kvadratura 4182 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
320 000 € 48 €/m²
  • Kod objekta 14063
  • Kvadratura 6600 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
320 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 62844
  • Kvadratura 7311 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
450 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 58014
  • Kvadratura 6596 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
420 000 € 105 €/m²
  • Kod objekta 41761
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
460 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 34037
  • Kvadratura 18500 m²
  • Udaljenost od mora 6900 m
Za prodaju
420 000 € 76 €/m²
  • Kod objekta 62509
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
300 000 € 323 €/m²
  • Kod objekta 57082
  • Kvadratura 926 m²
  • Udaljenost od mora 800 m

Prijava za Newsletter