Prodaja - Vila 200 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
420 000 €
2100 €/m²
Property 29146 photo 1
Property 29146 photo 2
Property 29146 photo 3
Property 29146 photo 4
Property 29146 photo 5
Property 29146 photo 6
Property 29146 photo 7
Property 29146 photo 8
  • Kod objekta 29146
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 200 m²
  • Površina placa 542 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 11 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen

Opis

Na prodaju vila od 200 kv.m u Pafos. Vila Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, bazen, parking, baštu.

Za prodaju
399 000 € 1882 €/m²
  • Kod objekta 43927
  • Kvadratura 212 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 2879 €/m²
  • Kod objekta 49202
  • Kvadratura 191 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
340 000 € 2023 €/m²
  • Kod objekta 49191
  • Kvadratura 168 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
590 000 € 2796 €/m²
  • Kod objekta 47531
  • Kvadratura 211 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
600 000 € 2575 €/m²
  • Kod objekta 49185
  • Kvadratura 233 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
621 500 € 3253 €/m²
  • Kod objekta 42993
  • Kvadratura 191 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
430 000 € 2945 €/m²
  • Kod objekta 45103
  • Kvadratura 146 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
499 000 € 2310 €/m²
  • Kod objekta 52356
  • Kvadratura 216 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
580 000 € 3558 €/m²
  • Kod objekta 52036
  • Kvadratura 163 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
570 000 € 2384 €/m²
  • Kod objekta 52282
  • Kvadratura 239 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter