Prodaja - Zemljište 947 m² na Halkidikiju

Grčka Makedonija Halkidiki Poligiros
175 000 €
184 €/m²
Property 29001 photo 1
Property 29001 photo 2
Property 29001 photo 3

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 11000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 43 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 947 kv.m. na Halkidikiju.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 756 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled.

Za prodaju
160 000 € 17 €/m²
  • Kod objekta 46539
  • Kvadratura 9000 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
150 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 43632
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
220 000 € 180 000 € 51 €/m²
  • Kod objekta 40347
  • Kvadratura 3500 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
160 000 € 161 €/m²
  • Kod objekta 62368
  • Kvadratura 991 m²
  • Udaljenost od mora 360 m
Za prodaju
160 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 20944
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Preporučujemo Za prodaju
250 000 € 98 €/m²
  • Kod objekta 61823
  • Kvadratura 2550 m²
  • Udaljenost od mora 13 m
Za prodaju
170 000 € 16 €/m²
  • Kod objekta 19851
  • Kvadratura 10262 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
160 000 € 29 €/m²
  • Kod objekta 39851
  • Kvadratura 5512 m²
  • Udaljenost od mora 7200 m
Za prodaju
160 000 €
  • Kod objekta 3364
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
150 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 39852
  • Kvadratura 4037 m²
  • Udaljenost od mora 7200 m

Prijava za Newsletter