Prodaja - Zemljište 500 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Bilten Kardia
130 000 €
260 €/m²
Property 28997 photo 1
Property 28997 photo 2
Property 28997 photo 3
Property 28997 photo 4

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 4
  • Udaljeno od mora: 9500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 6 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 500 kv.m. u predgrađu Soluna.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m.

Za prodaju
140 000 € 272 €/m²
  • Kod objekta 23746
  • Kvadratura 514 m²
  • Udaljenost od mora 9800 m
Za prodaju
175 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 39855
  • Kvadratura 1750 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
175 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 40033
  • Kvadratura 4100 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
120 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 45425
  • Kvadratura 5880 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
125 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 56324
  • Kvadratura 1561 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
150 000 € 31 €/m²
  • Kod objekta 49429
  • Kvadratura 4800 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
150 000 € 298 €/m²
  • Kod objekta 23748
  • Kvadratura 502 m²
  • Udaljenost od mora 9800 m
Za prodaju
128 000 € 204 €/m²
  • Kod objekta 56259
  • Kvadratura 626 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
175 000 € 300 €/m²
  • Kod objekta 59370
  • Kvadratura 583 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m

Prijava za Newsletter