Prodaja - Zemljište 6441 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Bilten Trilofo
100 000 € 85 000 €
13 €/m²
Property 28972 photo 1
Property 28972 photo 2
Property 28972 photo 3
Property 28972 photo 4
Property 28972 photo 5
Property 28972 photo 6
Property 28972 photo 7

Detalji

  • Udaljeno od mora: 10000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 6441 kv.m. u predgrađu Soluna.То је ван плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
130 000 € 192 €/m²
  • Kod objekta 22250
  • Kvadratura 677 m²
  • Udaljenost od mora 1006 m
Za prodaju
90 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 47540
  • Kvadratura 4250 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
120 000 € 47 €/m²
  • Kod objekta 65892
  • Kvadratura 2531 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
96 000 € 120 €/m²
  • Kod objekta 35523
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
140 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 13922
  • Kvadratura 1680 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
90 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 62158
  • Kvadratura 4350 m²
  • Udaljenost od mora 2700 m
Za prodaju
98 000 € 115 €/m²
  • Kod objekta 53092
  • Kvadratura 850 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
85 000 € 103 €/m²
  • Kod objekta 56394
  • Kvadratura 825 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m

Prijava za Newsletter