Prodaja - Vila 133 m² u Protaras

Grčka Kipar Famagusta
540 000 €
4060 €/m²
Property 27179 photo 1
Property 27179 photo 2
Property 27179 photo 3
Property 27179 photo 4
Property 27179 photo 5
Property 27179 photo 6
Property 27179 photo 7
Property 27179 photo 8
  • Kod objekta 27179
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 133 m²
  • Površina placa 508 m²
  • Region Protaras
  • Mesto Famagusta (Kipar)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 4
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 40 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 133 kv.m u Protaras. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, 2 kupatila sa tuš kabinom. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, bazen, parking, baštu, grejanje.

Za prodaju
435 000 € 2301 €/m²
  • Kod objekta 52354
  • Kvadratura 189 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
575 000 € 1949 €/m²
  • Kod objekta 39213
  • Kvadratura 295 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
575 000 € 3571 €/m²
  • Kod objekta 49301
  • Kvadratura 161 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
610 000 € 3910 €/m²
  • Kod objekta 46783
  • Kvadratura 156 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
750 000 €
  • Kod objekta 35378
  • Kvadratura 0 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
520 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 39242
  • Kvadratura 156 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
481 535 € 2832 €/m²
  • Kod objekta 52353
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
506 000 € 3123 €/m²
  • Kod objekta 42992
  • Kvadratura 162 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
590 000 € 3189 €/m²
  • Kod objekta 44809
  • Kvadratura 185 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
480 000 € 2637 €/m²
  • Kod objekta 45398
  • Kvadratura 182 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter