160 000 €
450 €/m²
Property 26856 photo 1
Property 26856 photo 2
Property 26856 photo 3
Property 26856 photo 4
Property 26856 photo 5
Property 26856 photo 6

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 19000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 14 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 355 kv.m. u predgrađu Soluna.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 284 kv.m.

Za prodaju
230 000 € 333 €/m²
  • Kod objekta 13993
  • Kvadratura 690 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
130 000 € 191 €/m²
  • Kod objekta 13901
  • Kvadratura 678 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
175 000 € 98 €/m²
  • Kod objekta 39856
  • Kvadratura 1770 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
235 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 30893
  • Kvadratura 18500 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
230 000 € 382 €/m²
  • Kod objekta 19475
  • Kvadratura 601 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
200 000 € 28 €/m²
  • Kod objekta 40171
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
130 000 € 23 €/m²
  • Kod objekta 33414
  • Kvadratura 5600 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
140 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 13922
  • Kvadratura 1680 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
160 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 31409
  • Kvadratura 11000 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
175 000 € 300 €/m²
  • Kod objekta 59370
  • Kvadratura 583 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m

Prijava za Newsletter