Prodaja - Vila 250 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
530 000 €
2120 €/m²
Property 26720 photo 1
Property 26720 photo 2
Property 26720 photo 3
Property 26720 photo 4
Property 26720 photo 5
  • Kod objekta 26720
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 250 m²
  • Površina placa 525 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)
  • Broj soba 5

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 5
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 5 km

Sadržaj

  • Parking
  • Garaža

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 250 kv.m u Pafos. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, 2 kupatila sa tuš kabinom. Vila Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, parking, garaža.

Za prodaju
599 000 € 3565 €/m²
  • Kod objekta 38759
  • Kvadratura 168 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
610 000 € 1894 €/m²
  • Kod objekta 38349
  • Kvadratura 322 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
590 000 € 3619 €/m²
  • Kod objekta 46784
  • Kvadratura 163 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
650 000 € 2901 €/m²
  • Kod objekta 39312
  • Kvadratura 224 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
750 000 € 3260 €/m²
  • Kod objekta 44818
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
780 000 € 3545 €/m²
  • Kod objekta 41527
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
520 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 39242
  • Kvadratura 156 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
574 000 € 3376 €/m²
  • Kod objekta 56703
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
435 000 € 2301 €/m²
  • Kod objekta 52354
  • Kvadratura 189 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
610 000 € 3910 €/m²
  • Kod objekta 46783
  • Kvadratura 156 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter