320 000 €
1333 €/m²
Property 26673 photo 1
Property 26673 photo 2
Property 26673 photo 3
Property 26673 photo 4
Property 26673 photo 5
Property 26673 photo 6
Property 26673 photo 7
Property 26673 photo 8
Property 26673 photo 9
Property 26673 photo 10
Property 26673 photo 11

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2007
  • Broj soba: 7
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 2500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 50 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 240 kv.m na Halkidikiju. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, parking, travnjak, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
300 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 62978
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
320 000 € 1333 €/m²
  • Kod objekta 26673
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
350 000 € 1944 €/m²
  • Kod objekta 8819
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
310 000 € 1823 €/m²
  • Kod objekta 61102
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
365 000 € 2433 €/m²
  • Kod objekta 62115
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
300 000 € 1200 €/m²
  • Kod objekta 47037
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
400 000 € 1111 €/m²
  • Kod objekta 11657
  • Kvadratura 360 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
330 000 € 1833 €/m²
  • Kod objekta 31811
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 63623
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 15 m
Za prodaju
290 000 € 2900 €/m²
  • Kod objekta 40670
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter