Prodaja - Zemljište 914 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
55 000 €
60 €/m²
Property 26499 photo 1
Property 26499 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 45 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 914 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 731 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
55 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 58107
  • Kvadratura 2400 m²
  • Udaljenost od mora 2600 m
Za prodaju
45 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 54379
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
45 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 53297
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
55 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 66042
  • Kvadratura 545 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
70 000 € 59 €/m²
  • Kod objekta 61605
  • Kvadratura 1180 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
80 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 50736
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
75 000 € 3 €/m²
  • Kod objekta 52867
  • Kvadratura 20000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
65 000 € 264 €/m²
  • Kod objekta 38337
  • Kvadratura 246 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
80 000 € 214 €/m²
  • Kod objekta 55985
  • Kvadratura 373 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
70 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 60041
  • Kvadratura 1810 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m

Prijava za Newsletter